Napisz wypracowanie po angielsku o swoich wakacjach
Pływałem w jeziorze i łowiłem ryby.Było tam świetnie W drugim miesiącu spotykałem się z przyjaciółmi.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o Wakacjach po angielsku.. Mam wielki problem na jutro muszę napisać wypracowanie o mojej przygodzie na wakacjach proszę o pomoc :cry: Tekst do przetłumaczenia: Wakacje spędziłam nad morzem.. Odwiedzaliśmy pobliską plażę, spacerowaliśmy po miasteczku, a także korzystaliśmy z basenów.. :) pjjona13.Po krótkim odpoczynku i pierwszym posiłku, udaliśmy się na plażę.. Pojechaliśmy w lipcu.czy ktoś mógł by mi poprawić wypracowanie o wakacjach jest przetłumaczona w translate ale czeba to troszkę poprawić i upiększyć a sam sobie rady nie daje za pomoc z góry dziękuje oto moja wersja po polsku i po angielsku ''Wakacje W tym roku spędziłem miło i wesoło, pierwsze dwaNapisz maila ko koleżanki o swoich planach na wakacje.. Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu.. Wysoko, za kołem podbiegunowym, dzień trwa 24 godziny!. Zastanów się nad nim dobrze - napisz szkic, w którym zawrzesz zarys swojego wypracowania.Opowiadanie o wakacjach - opis wakacji; Opowiadanie o wakacjach - opis wakacji.. Wypracowanie o twoim ulubionym filmie - Killer.. holidays - wakacje sea - morzeNapisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Jak nikt inny potrafił wyśmiać przywary dziwactwa i grzeszki swoich współczesnych .A story about holidays I go on holiday once a year..

Napiszecie mi wypracowanie po angielsku?

Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.. wakacje czas Perfekt Moje wakacje spędziłam nad morzem,dokładnie 20 km od Kołobrzegu w Byszewie u mojej kochanej babci i wujka.Właśnie tam poznałam super kolegów i się zakochałam.Na początku było trochę nudno bo ciągle jeździliśmy po rodzinie.Byłam miło zaskoczona obrazkami postaci z „Muminków" porozwieszanymi po całym mieście.. Napisz gdzie spędziłeś wakacje.. O 3 nad ranem jest tak jasno jak o 18.Jak napisać wpis na bloga w języku angielskim.. Oto treść Wakacje mineły mi bardzo miło.. Przykład wpisu na bloga po angielsku.. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. Jeździłem na deskorolce, grałem w koszykówke i chodziłem po mieście.Opis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.. Było tam wielu ludzi, ale naszą uwagę przykuł tłum stojący przy wraku samolotu.. Minimum 15 zdań .Proszeę też wersje polską.Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach).. Zdarzyło się to trzy lata temu w czasie mojego pobytu w Brazylii.. Szczerze mówiąc, wiem że nigdy ich nie zapomnę, ponieważ przeżyłam tam okropną przygodę.Swoje zeszłoroczne wakacje spędziłam u mojej kochanej babci Genowefy Mieszka ona w małej wsi o nazwie Samoklęski gdzie wraz z dziadkiem prowadzi niewielkie..

2010 .Napisz 10 zdań o swoich wakacjach.

Kto zagrał główną rolę, co Ci się w nim podobało.. W pierwszym miesiącu pojechałem na mazury.. Napisz w nim:-gdzie jedziesz-co będziesz robić -z kim jedziesz-jaka będzie pogoda-czym tam pojedziesz Autor edytował treść zadania 26.1.2011 (19:37), dodano Po Angielsku.Napisz opowiadanie o wakacjach.. Gdzie jedziesz, z kim, co będziesz robił.. Uwaga!. 2010-09-04 12:27:16; Mam napisać o swoich wakacjach a ja nigdzie nie byłam pomoże ktoś 2016-08-30 08:31:09; hel me!jak napisać po angielsku nie umiem wyrazić swoich uczuć do ciebie?. Czy się z tym zgadzasz.. Maria Kuncewiczowa .. Byłam tam z mamą tatą i bratem.. Ale ogl wypracowania super!. Dobry wstęp to połowa sukcesu.. Z tą książką pojedę na wakacje - wypracowanie na temat "Alchemika"Do ich wprowadzenia użyj zwrotów, które znajdziesz poniżej (Wypracowanie po angielsku - rozwinięcie).. Po kilku dniach zauważyłem, że coraz lepiej pływam.. Mów Czytaj Słuchaj Pisz Gramatyka Ćwiczenia Idiomy.. Mów Czytaj Słuchaj Pisz Gramatyka Ćwiczenia Idiomy.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.gdzie spędziłeś swoje ostatnie wakacje po angielsku holidays angielski opis..

Opis wakacji po angielsku - przydatne zwroty.

Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz .Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia.. Redakcja serwisu zapytaj przypomina: W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie.Na zadanie dostałam napisać o swoich wakacjach ale ja nigdzie nie byłam ma zadanie ma być na minimum 1 strone co mam napisać żeby było dobrze ?. Po chwili usłyszeliśmy głos mówiący w języku polskim.Napisz opowiadanie o swojej przygodzie.. Napiszcie 10 zdan o wakacjach, podczas których byliście przez 2 tygodnie nad morzem w Sopocie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWypracowanie po angielsku o wakacjach?. Moja babcia mieszka w malej wiosce, ktora nazywa sie *****.Jezdze do babci co roku.. Gotowe materiały pozwolą Wam zapoznać się z przykładowym zastosowaniem podanego słownictwa i wyrażeń.. Zaraz po zakończeniu roku szkolnego, w nagrodę za dobre stopnie i wzorową frekwencję w szkole, wyjechałam na obóz językowy, który odbywał się w Krakowie..

Wpis na bloga po angielsku matura - przydatne zwroty.

Podeszliśmy bliżej.. Wzór listu do przyjaciela po angielsku na temat polskich Świąt Wielkanocnych.Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. Blog angielski.. Podobne wypracowania.. The problems started at the.Opowiadanie o wakacjach poleca69% Język polski Wakacje to wymarzony czas na.(opowiadanie).. Przydałby się esej, czy film jest lepszy od książki.. Zadbaj o to, by Twoje myśli były ze sobą spójne i łączyły się w logiczną całość.. Pojechałam tam z moimi rodzicami (obydwoje są naukowcami pracującymi na Uniwersytecie Jagiellońskim) na wakacje..Komentarze

Brak komentarzy.