Lektura opowiesci z narni test
Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Sprawdź się!. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Zapraszamy .. Autor początkowo wciąga nas w opowieść o magicznym świecie Narnii, by z przedstawić historię Chrystusa i pojęcia wiary.Test sprawdzający znajomość treści lektury pt. "Opowieści z Narnii".. Profesor.Zobacz quiz: Opowieści z Narnii.. Gdzie mieszkają dzieci?. Czy to żart?. Jak się nauczyć szybko polskiej gramatyki?. Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa.. Rozwiąż test i sprawdź!Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. 74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 75% Recenzja Opowieści z NarniiChcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Opublikowano: 25 luty 2010 .Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa .. Sprawdź, ile pamiętasz!. Fundacja Nowoczesna Polska, 00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok.. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim..

Zobacz podobne quizy: #lektury #opowiesci-z-narnii .

Jakie nazwisko mają Łucja, Edmund, Zuza, Piotr?. Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w lesie?. 75% Recenzja Opowieści z Narnii; 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowiesci z Narnii - Lew, czarownica i stara szafa 2005 PLDUB.. Opowieści z Narnii 3 Podróż Wędrowca do Świtu.. solowski1978 .. 6.Zdrada, której dopuścił się Edmund polegała ma tym, że miał przyprowadzić trójkę rodzeństwa do Narni, w zamian za to czarownica obiecała posadzić Edmunda na tronie.Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1.. Sprawdź się!. Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

... buteleczkę z diamentu i mały sztylet b. lalk ...Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie -z opowieści z narni.

2020-08-22 17:59:14 Materiały do nauki dialektów j. polskiego 2020-08-02 20:24:46; Czy jesteś w stanie wypowiedzieć dowolne słowo bez akcentowania żadnej sylaby?. Proszę o odpowiedzi na pytania: 1.Zamek nad wschodnim morzem 2.Pani Bobrowa dostała ją od św.Mikołaja 3.Olbrzym,któremu Łucja pożyczyła chusteczkę.. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Opowieści z Narni.. Ułóż plan wydarzeń z lektury "Opowieści z Narni.. Masz świetny pomysł na quiz?. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. Co byś zrobił, gdyby.. - Sytuacje z lektur!. xD 2020-07-10 09:10:35; Opisz słowo „słowo" 2020-06-25 17:15:59 Jak po polsku powiedzić, że na .W trakcie lektury powieści Lewisa „Lew, czarownica i stara szafa" możemy się przekonać, że jest to chrześcijańska alegoria.. L. LEWISA „ OPOWIEŚCI Z NARNI - LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA" .Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. W Londynie.10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Pobierz (doc, 32,0 KB) Podgląd treści.. 29.„Opowieści z Narnii.. Co zabrały z szafy?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 80% Test znajomości "Opowieści z Narnii" C..

Dziś jest czwartek 22:00. k 27 kwietnia 2015 k. dawid 05 marca 2015 Test nawet ok. osttnie pytanie (wtf) Dawid 23 stycznia 2015Krzyżówka "Opowieści z narnii" Chodzi mi o czesć "Lew,czarownica i stara szafa".

TEST SPRAWDZAJĄCY WIADOMOŚCI Z POWIEŚCI C.. Co wiesz o opowieściach z Narnii?. Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. Pobierz (doc, 29,0 KB) Komentarze.. No bo w poniedziałek mam z tego test a nie wiem jakie są odp.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. S. Lewisa; 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. danuta 03, 2011-09-21, ocena: BARDZO CIEKAWY TEŚCIK.NA PEWNO SKORZYSTAM - DZIĘKUJĘ:) Podgląd treści.. 125, tel: (22) 621-30-17, e-mail: [email protected] tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa, którą napisał Lewis Clive Staples, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie - strona 3 Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Komentarze sameQuizy: 209 .. poczytaj trochę o lekturze, lub zrób test jeszcze raz!76% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Rozwiąż quiz!76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii..

Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!Ponieważ w krainie zwierząt Narni pełni rolę króla, który z pomocą czwórki rodzeństwa miał zapobiec odbiciu Narni przez złą czarownicę.

Opowieści z Narnii.. TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. „OPOWIEŚCI Z NARNII" .Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. Kto 2 wszedł do krainy Narnii..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt