Uzupełnij pytania i napisz krótkie odpowiedzi
Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem na spacerze z psem czekając w kolejce przed snem Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium.. Dopisz krótkie odOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. uzupełnij zdania Proszę o pomoc mam test z angielskiego i nie znam odpowiedzi na te pytania : Uzupełnij pytania czasownikiem be w czasie Past simple.. .Wykorzystaj swoje odpowiedzi, tworząc krótki, spójny tekst opowiadający o przygodzie osiołka.. 2013-10-15 15:15:28; Uzupełnij pytania do odpowiedzi.. B: Did you buy a dr - Pytania i odpowiedzi - Język angielskiNapisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Napisz krótki tekst o filmie który cię rozśmieszył zesłać lub przestraszył Uwzględnij odpowiedzi na poniższe pytania Błagm szybo English class a2 + strona 121 zadanie 6 proszę szybko Rozwiąż krzyżówkę angielski Przepisz odpowiedzi na pytania używając one ones .Uzupełnij pytania i odpowiedzi 2012-11-03 12:15:03 Uzupełnij pytania czasownikami z nawiasów we właściwej formie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz pytania i krótkie odpowiedzi 1 .. odpowiedź 1 odpowiedź Chinchilla7 Sprawdzona przez Eksperta Odpowiedź: zad.. 2009-04-27 20:36:08; Uzupełnij pytania do podanych odpowiedzi..

Grammar ...Uzupełnij pytania i napisz krótkie odpowiedzi ...

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie 4 Uzupełnij pytania i napisz krótkie odpowiedzi.. Zapraszamy!Ułuż i napisz w zeszycie pytania w czasie present continuous.Potem dopisz krótkie odpowiedzi twierdzące lub przeczące Str 17zad2 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 27.9.2017 (15:19) - przydatność: 48% - głosów: 17 Użyj some, any, a,.. Kim jest Beefeaters odpowiedź po polskuMateriał składa się z sekcji: "Rodzaje wypowiedzeń".. we/you/they didn't Czasowniki past simple występują w formie regularnej i nieregularnej.Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Spójrzmy na przykłady:Napisz pytania z formą will i krótkie odpowiedzi.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.1 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulUzupełnij pytania w czasie present continuous Zastosuj podane czasowniki.Następnie napisz krótkie odpowiedzi 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 19.5.2020 (11:00) DodajZadanie: zadanko w załączniku uzupełnij pytania ruby i Rozwiązanie:2 is molly dancing yes, she is 3 are people wearing in funny clothes yes, they are 4 are people eating cake no, they aren 39 t 5 are the band playing yes, they are 6 are molly 39 s parents watching no they aren 39 tZadanie: uzupełnij pytania ruby i napisz krótkie odpowiedzi ryana obrazek w załączniku 1 are you drinking juice you drink no i m not 2 Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Wpisz do, does, don't lub doesn't (pytania, przeczenia, krótkie odpowiedzi) Przepisz zdania, używając she lub he (3 os. Utwórz pytania z podanych wyrazów w czasie Present Simple (pytania szczegółowe)Uzupełnij zdania poprawną formą czasowników w nawiasach.Użyj czasu Present..

Napisz krótkie odpowiedzi.

Popraw nieprawdziwe zdania; Popatrz na obrazek.. 2011-12-18 15:59:45; Uzupełnij pytania wlaściwa formą czasownika be.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np. operator, czasownik modalny lub have albo to be).. następnie napisz odpowiedzi 2012-09-09 11:24:56; Przekształć podane zdania na pytania i napisz krótkie odpowiedzi.. breed crime angielskie słowka religia Liczebniki po angielsku Cursos de idiomas VocApp .. Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.. Tim/ a cleaner/ x 5. the mashed potatoes / spicy / v🎓 Uzupełnij dialogi, wpisując pytanoa i krótkie odpowiedzi.. Wykonaj zadania interaktywne, aby utrwalić pytania:angielski to be pytania i krótkie odpowiedzi czasownik pytania to be pytania czasownik to be krótkie odpowiedzi.. Napisz dialog w sklepie odzieżowym PROSZĘ POMOCY II.. 4 krótkie pytania.. Napisz pełne zdania w zeszycie.. Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne.. 2013-05-23 20:29:54; Uzupełnij pytania czasownikami z nawiasów we właściwej formie.. 2013-10-15 15:15:28Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zobacz podobne fiszki: czasownik pytania czasownik to be /english economy vocabulary..

Napisz krótkie odpowiedzi .

Wyjaśnienie: za błędne odp można mieć bana ;) wszystko źle .. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Pamiętaj o wyrazach łączących logicznie zdania (np. wtedy, dlatego, potem, natomiast, mimo to itp.).. Wykonaj zad.. aktywuj konto premium przykładowe nagranie'be' - pytania i krótkie odpowiedzi.. Użytkownik Brainly Odpowiedź: 2 Were,Tes they were.. Privacy Policy|Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi formami do, does, don't i doesn't.. Materiał zawiera 1 ilustrację, 9 ćwiczeń, w tym 5 interaktywnych.czasownik to be - krótkie formy, pytania, przeczenia.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. ANGIELSKI !. 2011-10 .Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 4 str 91 z podręcznika.. Abi: Can you whistle, .. bardzo proszeDaje naj Twoja koleżanka z klasy przeprowadza się wkrótce za granicę w e-mailu do kolegi z Anglii -napisz co twoja klasa dała Tej koleżance w prezencie i opisz.Krótkie odpowiedzi na pytania w czasie past simple tworzymy w następujący sposób: Yes, I/you did.. Wspólne rozwiązywanie zagadek i logicznych łamigłówek to rozwijająca i wesoła zabawa dla całej rodziny.. Napisz w zeszycie pytania i krótki odpowiedzi twierdzące i przeczące.. 2012-12-12 18:50:46 napisz pytania z przymiotnikami w stopniu wyższym .następnie napisz zgodnie z prawdą krótkie odpowiedzi ..

2014-02-26 19:33:43 Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi .

2012-04-22 16:35:37 .Napisz pytania i krótkie odpowiedzi, używając podanych wyrazów i czasownika be w czasie Past simple.. Swoją wypowiedź możesz zapisać tutaj lub w zeszycie.Krótkie zagadki, które dadzą do myślenia i dzieciom, i rodzicom!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt