Napisz opowiadanie po angielsku o wakacjach
Ważne jest dla mnie, by był to niezwykły czas, dlatego planuję i organizuję wszystko z wyprzedzeniem.. Wakacje to najwspanialszy czas w całym roku.. Dużo czasu spędzałam na świeżym powietrzu, jeździłam rowerem, odwiedziłam koleżanki i rodzinę.. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. A tata ze śmiechem zapytał:.. D albo napisz do mnie na prywatnej wiadomosci to ci pomoge xdZobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoje wakacje (po angielsku) w czasie Past Simple.. Po chwili Mark zauważył kilka metrów dalej wózek spacerowy.Muszę napisać opowiadanie po angielsku o wakacjach na których bylam, ale można pozmyślać, a ja mam problemy z angielskim.. Może byc nawet zmyslone Nagroda!. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Szedłem wolno, rozglądając się na wszystkie strony.. • Jak napisać list .A story about holidays - Opowiadanie o wakacjach; A story about holidays - Opowiadanie o wakacjach.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.A story about holidays I go on holiday once a year.. holidays - wakacje sea - morzeDowiedz się, jak dobrze napisać opowiadanie po angielsku!. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: „I looked around and I suddenly realized that I got lost".. Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia czasu wolnego..

Opowiadanie po angielsku.

Zaraz po zakończeniu roku szkolnego, w nagrodę za dobre stopnie .Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Kazałem jej się uspokoić i powiedziałem, że to mogła być gałąź lub kamień, ale nie uwierzyła mi, bo była w szoku.. Moje tegoroczne wakacje były fantastyczne.. "Napisz po angielsku notatkę (5-6 zdań) o twoich wakacjach (jak spędziłeś etc.)" Bardzo prosiłabym o notatkę po polsku i po angielsku.. I wymyślcie coś jeszcze np granie na kompie lub grzyby.Sommerferien - wakacje w czasie Perfekt.. Na wakacje jeżdżę raz w roku.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPrzykład opowiadania po angielsku nr 2.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. Po jakiś 15 minutach, o dziwo natknąłem się na tatę, który w koszu miał zaledwie kilka grzybów.. Za najlepsze opowiadanie bedzie nagroda Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-02-05 15:54:54. ale żeby nie było z translatora lub z tłumacza.. Mam wielki problem na jutro muszę napisać wypracowanie o mojej przygodzie na wakacjach proszę o pomoc.Byłam tam z mamą tatą i bratem.. Musi być minimum na calą stronę zeszytu :) (potrzebne na jutro) :P (jestem w gimnazjum, i może ktoś z 1 -.Był w moim wieku i pochodził z Wrocławia.Jest wysokim szczupłym, brunetem o brązowych oczach i 10cm warkoczykiem z tyłu głowy.Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym..

Napisz opowiadanie o Wakacjach po angielsku.

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. PILNE!. Po chwili usłyszeliśmy głos mówiący w języku polskim.. opowiadanie o wakacjach.napisz opowiadanie o wakacjach.Opowiadanie o wakacjach po angielsku.. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. Wyjazd trwał 20 dni, na miejsce dojechaliśmy samochodem przejeżdżając przez takie kraje jak: Niemcy, Austrię, Słowenię.. W ostatnim woku zdecydowałam się zrealizować swoje długo trwające marzenie i wybrać się na Bali.. wakacje czas Perfekt Moje wakacje spędziłam nad morzem,dokładnie 20 km od Kołobrzegu w Byszewie u mojej kochanej babci i wujka.Właśnie tam poznałam super kolegów i się zakochałam.Na początku było trochę nudno bo ciągle jeździliśmy po rodzinie.Jak napisac opowiadanie o moich wakacjach.. Po drodze spotkałem Zbyszka, zwycięzcę ubiegłorocznego konkursu.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. Pojechaliśmy w lipcu.Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. Pojechałam tam z moimi rodzicami (obydwoje są naukowcami pracującymi na Uniwersytecie Jagiellońskim) na wakacje.. Rozglądaliśmy się i zauważyliśmy młode małżeństwo.. Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem na język polski..

Opis wakacji po angielsku - przydatne zwroty.

[na jutro] Autor edytował treść zadania 29.4.2010 (16:15), dodano Napisz po angielsku notatkę (5-6 zdań) o twoich wakacjach (jak spędziłeś etc.)" Bardzo prosiłabym o notatkę po polsku i po angielsku.Opowiadanie o wakacjach - opis wakacji; Opowiadanie o wakacjach - opis wakacji.. Niestety wyjazd okazał się wielkim rozczarowaniem.„Co teraz zrobimy!. Napisz opowiadanie o .Wakacje to ulubiony czas wypoczynku i wesołej zabawy.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Po powrocie do Polski zostałam w domu na dwa tygodnie, a potem .Opowiadanie o wakacjach po angielsku - tłumaczenie.. Pod koniec lipca razem z kuzynami pojechałam do Francji.Napisz opowiadanie o swojej przygodzie.. Lipiec był bardzo ciepły i słoneczny.. Opowiadania w języku angielskim piszemy zwykle w czasie Past Simple (czas przeszły prosty).. Opis wakacji angielski.. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Nagrody: dyplom, naj itd?. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Nigdzie nie byłem więc prosze o napisanie u pobycie na wsi i wyjazdy nad różne jeziora.. Minimum 15 zdań .Proszeę też wersje polską.Opowiadanie z dygresją.. Opowiedziałem co mi się przytrafiło.. Co zrobimy!".. Kilka lat temu, w wakacje wyjechałem wraz z rodzicami na wyjazd letni do Chorwacji..

"Moje wakacje" - opis po angielsku.

I bought a train ticket to Poznań and packed.Napisz opowiadanie po angielsku o wakacjach.. 1 ocena Najlepsza .Opis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.. Zdarzyło się to trzy lata temu w czasie mojego pobytu w Brazylii.. opowiadanie z wakacji napisz opowiadanie z wakacji opowiadanie z dialogiem wakacje opowiadanie z dialogiem opowiadanie z dialogiem przykład.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem..Komentarze

Brak komentarzy.